bukmacherzy z cash out

Bukmacherzy oferujący cash out

Cash out to nic innego jak możliwość uzyskania zwrotu środków, jeszcze zanim zakończy się dane zdarzenie, które nie toczy się po naszej myśli. Dzięki niej gracz może nie stracić postawionych pieniędzy albo przynajmniej odzyskać część. Każdy bukmacher ma nieco inne zasady dotyczące cash out. Warto poznać je bliżej.

Ogólne zasady funkcjonowanie cash out

Wiele osób korzysta z zakładów akumulowanych, gdzie obstawia się wiele zdarzeń z różnych sportów bądź jednego. Można obstawić nawet 10 zdarzeń. Jednak prawdopodobieństwo prawidłowego obstawienia takiego zakładu w całości jest niewielkie. Dlatego jeśli kilka meczów już się zakończyło i zakład jest nadal w grze, to znaczy gracz obstawił dotychczasowe wyniki prawidłowo, a w meczach, które trwają wyniki nie napawają optymizmem może skorzystać z opcji cash out i zarobić na dobrze obstawionych zakładach. To tak zwana opcja ostatniej szansy na nie stracenie dużych pieniędzy dla tych, którzy z roztargnienia zaznaczyli nie taką opcję jaką pierwotnie chcieli, bądź pewniak przestał nim być z powodu kontuzji kluczowego gracza, której doznał on na przedmeczowym treningu. Zatem dzięki cash out można ograniczyć stopień podejmowanego ryzyka przy grze w zakłady sportowe. Są jednak regulacje, które wskazują kiedy nie można skorzystać z opcji cash out. Dotyczy to oczywiście sytuacji, w której obstawiłeś 10 zakładów, do tej pory trafiłeś 3 i czekasz z możliwością zwrotu, gdyż liczysz na większy zysk, jednak kolejne zdarzenie okazuje się źle obstawione. Każda przegrana eliminuje sposobność skorzystania z cash out. Nie możesz wykorzystać tej opcji także gdy ewentualna wygrana z dotychczasowych trafień będzie niższa niż stawka zakładu.

zakłady z cash out

Od czego zależy wysokość zwrotu w ramach cash out?

Usługa cash out zależna jest od rodzaju zakładu. Na inną wysokość zwrotu można liczyć w przypadku zakładów pojedynczych, a inną w przypadku akumulowanych czy zakładów live, z powodu określonego kursu i stawki, ale nie tylko. Często wysokość cash out jest determinowana przez to jaki wynik meczu jest w momencie możliwości skorzystania z tej opcji. Wiadomo, że przy wycofaniu zakładu wtedy, kiedy nasze szanse na wygraną znacznie zmalały mniejszy będzie również zwrot. Analogicznie większy cash out uzyskamy, jeśli zdecydujemy się na wycofanie zakładu w sytuacji remisu między dwoma drużynami i obstawieniu zwycięstwa jednej z nich. Wysokość zwrotu zależna jest również od aktualnego kursu. Z opcji cash out można skorzystać w zakładach live w sytuacji spadku kursu na drużynę w trakcie trwania spotkania. Taka opcja zwykle pojawia się w określonym momencie meczu i jest limitowana czasowo, dlatego trzeba cały czas śledzić stronę bukmachera, aby zamknąć zakład w odpowiednim momencie.

obliczanie cash out

Kto oferuje możliwość zamknięcia zakładu przed rozstrzygnięciem i na jakich zasadach?

W Polsce jest bogata oferta bukmacherów z cash out. Taką możliwość oferują obecnie: Fortuna, STS, LVBet, Totalbet, PZ BUK, Etoto i forBET. Fortuna cash out obejmuje możliwość zamknięcia zakładu akumulowanego. Ten bukmacher nie daje możliwości skorzystania z opcji cash out w przypadku zakładów pojedynczych. Można zamknąć u niego zakłady live w momencie, kiedy obok zakładu pojawi się opcja „wypłać”. Możesz skorzystać również z opcji zwrotu w przypadku zakładów przedmeczowych. Bukmacher z cash out to także LVBet. Tutaj zamkniesz każdy rodzaj zakładu, gdzie przynajmniej jeden wynik jest już trafiony, a jak do tej pory żadne obstawienie nie jest chybione. Momentem, kiedy można dokonać zamknięcia w ramach LvBet cash out jest pojawienie się czerwonego znacznika w zakładce „moje zakłady”. Tu wystarczy kliknąć w pole „wypłać”. Ten bukmacher stawia warunek skorzystania z zamknięcia zakładu, a mianowicie „w grze” musi być więcej niż jedno nierozstrzygnięte zdarzenie. STS cash out nie dotyczy zakładów Maxicombi, a także gry w ramach „bezpiecznego zakładu”. W pozostałych zakładach u tego bukmachera można skorzystać z tej sposobności. W przypadku ForBet – cash out dostępny jest na stronie mobilnej i w aplikacji mobilnej. Tak jak u innych bukmacherów, tu również pojawia się komunikat o możliwości wcześniejszego zamknięcia któregoś z zakładów. W Totolotku cash out dostępny jest dopiero od 2019 r. Zatem ten bukmacher nadrabia braki w stosunku do konkurencji.

Możliwość skorzystania z cash out jest korzystna zarówno z punktu widzenia typera, jak i bukmachera. Ten pierwszy może ocalić, choćby częściowo nieudane obstawienie, kiedy wydarzenia jeszcze są w toku, ale wszystko wskazuje na to, że zakład nie będzie trafiony. Bukmacher z kolei nie traci, a wręcz zarabia na tej opcji, gdyż od zwrotu pobiera prowizję. Warto zainteresować się ofertą bukmacherów z opcją cash out.