Lech na własnym boisku czeka na Nafciarzy

Lech, deklarujący za pośrednictwem swych szefów, że w tym sezonie nie walczy o tytuł, podejmuje Wisłę Płock w 2. kolejce Ekstraklasy. Oba zespoły przystąpią do rywalizacji po remisach. Oto nasze typy na piątkowe spotkanie Kolejorza z Nafciarzami.

Otwarcie sezonu w wykonaniu Lecha Poznań i Wisły Płock było identyczne, czyli remisy 1:1 odpowiednio z Piastem w Gliwicach oraz z Górnikiem Zabrze u siebie. Zespoły zajmują kolejno siódme i ósme miejsce w tabeli.

Przed inauguracją ligowej rywalizacji Kolejorz wygrał 3 mecze z rzędu, a Wisła dwa. Czy nie zanosi się na remis? Być może. Goście, określani przez nas nawet czarnym koniem rozgrywek podzielili się punktami z Górnikiem, choć ich gra wyglądała dobrze, a przynajmniej lepiej niż wynik. Rozważamy więc zaklad na remis, bo zawodnicy Dariusza Żurawia łatwo mieć nie będą.
Analizując przedsezonowe sparingi oraz pierwszą kolejkę wiele wskazuje na to, że obie drużyny strzelą gola. Zakładamy, że Kolejorz zechce zapewnić fanom dobry humor i trafi do siatki rywali. Nafciarze trafili do siatki w 8 z 9 poprzednich meczów poza Płockiem, podobnie uczynili podczas 7 z 8 ostatnich wizyt przy Bułgarskiej, dlatego zakład both to score to według nas dobry pomysł.

Wobec dwóch powyższych typów, warto rozważyć też bezpośredni zakład na bramkowy remis, który bukmacherzy wyżej wyceniają.

Bukmacherzy proponują następujące kurs na to, że mecz zakończy się remisem:
PZBuk – kurs 3.70
LVBet – kurs 3.80
Totolotek – kurs 3.70.

Bukmacherzy proponują następujące kurs na to, że w meczu obie drużyny strzelą gola:
PZBuk – kurs 1.80
LVBet – kurs 1.78
Totolotek – kurs 1.81.

Bukmacherzy proponują następujące kurs na to, że mecz zakończy się bramkowym remisem:
PZBuk – kurs 4.60
LVBet – kurs 4.40.

Spotkanie Lecha Poznań z Wisłą Płock w ramach 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy odbędzie się w piątek o 20:30 na INEA Stadionie.