legalni bukmacherzy

Legalni bukmacherzy w Polsce

Rok 2017 można określić mianem rewolucyjnego, gdyż wtedy weszła nowelizacja ustawy hazardowej, która uniemożliwiła graczom korzystanie z oferty bukmacherów, którzy nie posiadali licencji. Od tego roku powstaje coraz więcej stron internetowych legalnych bukmacherów, którzy posiadają koncesję Ministerstwa Finansów.

Dlaczego warto grać w legalne zakłady bukmacherskie?

W Polsce wciąż rośnie liczba osób grających w legalne zakłady sportowe. Odpowiedź, dlaczego warto grać u legalnych polskich bukmacherów jest bardzo prosta. Otóż gwarantuje to wypłatę wygranych środków, gdyż bukmacher podlega Ministerstwu Finansów. Oczywiście to nie wszystko. Legalni bukmacherzy odprowadzają podatki w Polsce i zasilają budżet. Nie trzeba również rozliczać się z wygranych z Urzędem Skarbowych, gdyż podatek od wygranych powyżej 2280 zł w wysokości 10% odprowadza za nas bukmacher.

polscy legalni bukmacherzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – renoma i bezpieczeństwo

Wśród największych zakładów bukmacherskich w Polsce można wymienić Totolotek. Już od wielu lat cieszy się swoistą renomą i zaufaniem graczy. Oferta dostępna jest zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online. Dzięki temu spełnia oczekiwania zarówno starszych, jak i młodych graczy. Warto tutaj zauważyć, że popularność Totolotka wciąż rośnie, a to za sprawą ustawy hazardowej, która ujednoliciła kwestię legalności gier hazardowych i zasady przyznawania koncesji. Dużą popularnością cieszą się też zakłady LV Bet, które można określić mianem czołowych na polskim rynku. W tym przypadku również można skorzystać z ciekawych promocji i bonusów. Lista dyscyplin, które możemy obstawiać jest naprawdę duża i wynosi niemal 40, w tym np. mało znane rzutki, czy też hurling. Można także skorzystać z oferty sportów wirtualnych. Warto tutaj wiedzieć, że LV Bet jako pierwszy wprowadził do swojej oferty e-Sporty. Fortuna to jeden z najstarszych legalnych bukmacherów, ale również cieszący się nadal dużą popularnością i pozytywnie oceniany przez wielu graczy. W tym przypadku liczba sportów, które można obstawiać wynosi ok. 30, jednak Fortuna wyróżnia się tym, że posiada zakłady sportowe na wiele lig piłkarskich, szczególnie tych mało znanych, np. ligę indyjską.

Atrakcyjne, czy nie atrakcyjne – jakie są wygrane u legalnych bukmacherów?

Oczywiście wiele osób przy obstawianiu zwraca uwagę na kurs. Każdemu zależy na jak najwyższej wygranej. Warto jednak wiedzieć, że choć na pierwszy rzut oka kursy nie są tak atrakcyjne, to każdy gracz ma stu procentową gwarancję wypłaty wygranej. Wszyscy legalni bukmacherzy mają współczynnik przez który mnożą stawkę. Jest to 0,88, a nie 1, co oczywiście wynika z faktu, iż legalni bukmacherzy w Polsce odprowadzają 12% podatku. Oczywiście oferują oni dla swoich klientów promocje. Można np. otrzymać bonus powitalny wraz ze złożeniem pierwszego depozytu. Dodatkowo często można również otrzymać darmowy freebet bez depozytu. Jednak trzeba pamiętać, że zazwyczaj wymaga to obrotu bonusu kilkakrotnie, w zależności od oferty legalnego zakładu bukmacherskiego. Wyjątkiem jest tu PZBUK, gdzie już z pierwszego wygranego zakładu, postawionego ze środków pochodzących z darmowego bonusu, można wypłacić pieniądze. U legalnych bukmacherów można grać również z handicapem europejskim lub azjatyckim, co zwiększa wysokość potencjalnych wygranych.

legalni bukmacherzy w Polsce

Metody płatności u legalnych bukmacherów

Zawieranie zakładów przez internet jest niewątpliwie bardzo popularne. Oczywiście wymaga to dokonania płatności za kupon w określonej formie płatności. Sposobów jest tutaj bardzo wiele, a ze względu na konkurencję większość legalnych bukmacherów internetowych w Polsce oferuje podobne opcje. Jedną z najbardziej popularnych jest płatność kartami kredytowymi bądź debetowymi, co jest bezpieczne i szybkie. Tutaj nie trzeba płacić żadnej prowizji, co oczywiście również jest zaletą. Tak naprawdę wystarczy tylko podać numer karty oraz trzycyfrowy kod CVC. Można również wybrać błyskawiczny przelew bankowy. Największą zaletą takiego rozwiązania jest natychmiastowe przelanie pieniędzy z naszego konta na konto w zakładach bukmacherskich, niezależnie od pory dnia czy nocy. Przykładami może być Pay U, Dot Pay, czy Przelewy 24. Oczywiście można zdecydować się także na tradycyjny przelew bankowy, jednak wadą takiego rozwiązania jest fakt, że przelanie środków może potrwać nawet kilka dni. Niestety wiąże się to też z dodatkowymi kosztami w postaci prowizji.

Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce dostępni na smartfonach

W związku z rozwojem nowych technologii najwięksi bukmacherzy w Polsce zdecydowali się również na wersję mobilną swoich stron internetowych, a także aplikacje mobilne na smartfony. Wśród nich jest Totolotek, Fortuna, PZBUK, LV Bet i wiele innych. Takie rozwiązanie zapewnia wygodę graczom i umożliwia granie niemal z każdego miejsca. Wystarczy tutaj tylko połączenie internetowe. Warto tutaj zauważyć, że interface jest specjalnie dostosowany do urządzeń mobilnych, co ułatwia obstawianie zakładów.

Legalne zakłady bukmacherskie gwarantują przejrzyste zasady, ale również bezpieczeństwo wypłaty wygranych. Założenie konta jest bardzo łatwe i darmowe, a bonusy startowe zachęcają do kontynuowania przygody z obstawianiem meczów.