Obrońcy tytułu z Camp Nou jadą do Levante

Barcelona nie zamierza odpuszczać i obronić Puchar Króla. W pierwszym spotkaniu 1/8 finału Copa del Rey podopieczni Ernesto Valverde zagrają na wyjeździe z Levante. Klub z Walencji spisuje się całkiem dobrze w LaLiga, zajmując 10. miejsce. Blaugrana jest liderem, a tytuły to co roku jest główny cel. Mecz na Estadio Ciudad de Valencia zapowiada się interesująco i oby nie jednostronnie.

Chociaż Levante nie potrafi wygrać od 4 spotkań to spisuje się nie najgorzej. Podopieczni Paco Lopeza prezentują ofensywną grę, co może być gwoździem do trumny przy zespole klasy Barcelony. Gospodarze w lidze zwyciężyli tylko raz w 8 poprzednich meczach i 2 z dziesięciu ostatnich. Na niekorzyść jest też fakt, że tylko 2 razy udało się im zachować czyste konto, tracąc aż 12 bramek w poprzednich 4 występach.

Delikatnie mówiąc, defensywa nie jest najjaśniejszym punktem drużyny Lopeza. W grudniu Barca wygrała w Walencji aż 5:0 i są na to spore szanse, że wynik się powtórzy. W meczach pomiędzy tymi klubami z reguły pada mnóstwo bramek. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na powtórkę, myśląc o awansie do ćwierćfinału rozgrywek . Wydaje się, że warto wziąć pod uwagę zakład na spotkanie z powyżej 2,5 bramki plus trafienie obu stron.

Levante może liczyć na to, że trener Valverde oszczędzi kilku podstawowych piłkarzy, w tym Lionela Messiego, bez którego gra Dumy Katalonii nie wygląda aż tak imponująco.

Za każdym razem, gdy Levante gra z Barceloną, to gospodarze łapią mnóstwo kartek. W ostatnich meczach przeciwko Blaugranie trafiali do notesu sędziego kolejno 3, 6, 4 i 4 razy i zdziwimy się, jeśli w czwartek nie złapią 3 kartek, co przełoży się na łączną liczbę kartoników powyżej 4,5 w spotkaniu.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że obie drużyny strzelą gola w meczu:

PZBuk – kurs 1.52

LVBet – kurs 1.50

Totolotek – kurs 1.50.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że obie drużyny strzelą gola w meczu i padnie powyżej 2,5 bramki:

PZBuk – kurs 1.66

LVBet – kurs 1.56

Totolotek – kurs 1.55.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że w meczu padnie powyżej 2,5 bramki:

PZBuk – kurs 1.28

LVBet – kurs 1.30

Totolotek – kurs 1.25.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że w meczu padnie powyżej 2,5 bramki i Barcelona wygra:

PZBuk – kurs 1.52

LVBet – kurs 1.57

Totolotek – kurs 1.50.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że w meczu sędzia pokaże powyżej 4,5 kartki:

PZBuk – kurs 1.80


Spotkanie Levante z Barceloną w 1/8 finału Pucharu Króla odbędzie się w czwartek o 21:30 na Estadio Ciudad de Valencia.