Polacy zmierzą się z Izraelem o podtrzymanie świetnej passy

Chociaż styl drużyny prowadzonej przez Jerzego Brzęczka nie przekonuje, to wyniki się bronią. Polacy z kompletem punktów są liderem grupy G eliminacji mistrzostw Europy. W poniedziałek zagrają z drugim w tabeli Izraelem. Oto nasze typy na mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W przypadku biało-czerwonych wszystko wygląda gładko. Po trzech zwycięstwach z rzędu Polacy prowadzą w grupie G, a w piątek przywieźli 3 punkty z gorącego terenu w Skopje. Teraz zmierzą się z niepokonanym Izraelem, który zgromadził 7 punktów. Czy goście sprawią w Warszawie niespodziankę i przybliżą się do awansu na Euro 2020?

Polacy mają za sobą rozczarowujący występ na mistrzostwach świata, a następnie spadek z grupy w Lidze Narodów. Gdy przyszło walczyć o punkty i kolejny duży turniej gracze Brzęczka prezentują się skutecznie. Ograli Austrię, Łotwę i Macedonię Północną. Co więcej, Polacy jeszcze nie stracili gola.

Izrael nie najlepiej pokazał się w Lidze Narodów, dlatego zrobi wszystko, aby zająć przynajmniej 2. miejsce w grupie, dające awans na Euro 2020. Na początek zawodnicy prowadzeni przez Andreasa Herzoga zremisowali ze Słowenią 1:1, by następnie ograć Austrię 4:2 i Łotyszy 3:0. Ogromna w tym zasługa strzelca aż 7 goli Erana Zahaviego.

Goście nie będą mieli łatwego zadania, aby zdobyć komplet punktów. Szczególnie, że Polacy wygrali 9 poprzednich meczów eliminacyjnych przed własną publicznością. Dodatkowo, biało-czerwoni strzelili przynajmniej 2 gole w 8 ostatnich spotkaniach kwalifikacji do mistrzostw Europy u siebie. A w drodze na rosyjski mundial zdobyli 28 bramek, co dało średnio 2,8 gola na mecz. Robert Lewandowski został wówczas królem strzelców eliminacji, jednak teraz ma godnego rywala.

Eran Zahavi, występujący na co dzień w chińskim Guangzhou, ma siedem trafień. Do tej pory strzelał w każdym z trzech spotkań eliminacji. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki sugerujemy zakład na wygraną Polaków przy warunku, że padnie powyżej 2,5 bramek.

Wydaje się, że pewne jest to, że w spotkaniu padnie ponad 2,5 bramki. Jednocześnie warto rozważyć też zakład na trafienie 31-letniego napastnika z Izraela. Zahavi strzela jak na zawołanie.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że Polska wygra i w meczu padnie powyżej 2,5 bramki:
PZBuk – kurs 2.30
LVBet – kurs 2.25
Totolotek – kurs 2.30.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że w meczu padnie powyżej 2,5 bramki:
PZBuk – kurs 1.95
LVBet – kurs 1.96
Totolotek – kurs 1.95.


Bukmacherzy proponują następujące kursy na to, że Eran Zahavi zdobędzie bramkę w meczu:
PZBuk – kurs 4.00
LVBet – kurs 3.90
Totolotek – kurs 2.30.


Spotkanie Polski z Izraelem w grupie G eliminacji do mistrzostw Europy 2020 odbędzie się w poniedziałek o 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.