LV Bet

5
Ocena: 5
Na rynku od: 2017
Nr Licencji Min. Finansów: PS4.6831.9.2016.EQK
Aplikacja mobilna:
Zakłady na żywo:
Wirtualne zakłady:
Punkty naziemne: 35
Bonus: 1000+500 - wpisz kod "ZAKLADY"

LV Bet – bukmacher na nowe czasy

Graczy odwiedzających witrynę bukmachera LV BET wita profesjonalna i przyjazna w nawigacji strona startowa. Już od razu przed oczami pokazują nam się najpopularniejsze rynki danego dnia, więc jeżeli akurat trwają rozgrywki, dajmy na to, Mistrzostw Europy, na pierwszej stronie pojawi się grafika bezpośrednio kierująca nas do strony z zakładami na to wydarzenie a pięć najpopularniejszych zakładów będziemy mogli obstawić już z poziomu strony głównej. Poza tym pięć toczących się wydarzeń, które możemy obstawić w trybie LIVE.

Strona Główna Bukmachera LV Bet - ZakladySportowe.pl

Czym LV BET może powalczyć z konkurencją? Przede wszystkim przyzwoitymi kursami, chyba jednymi z najlepszych wśród wszystkich legalnych i licencjonowanych w Polsce bukmacherów. To docenią gracze profesjonalni. Typerzy młodsi czy dopiero stawiający pierwsze kroki w bukmacherce z pewnością mile się zdziwią, widząc mocno rozbudowaną ofertę zakładów na e-sporty. To podobno przyszłość internetowej bukmacherki, więc kto wie, może tędy droga..?

 

Przez ostatni rok z nieukrywanym zaskoczeniem mogliśmy obserwować rozwój tego buka. Tak jak pozostali legalni polscy bukmacherzy, LV BET spojrzał łaskawym okiem na kilka piłkarskich klubów, a pieniądze wydane na sponsoring Wisły Kraków, Arki Gdynia czy Wisły Płock z pewnością były inwestycją trafioną. Nowa ustawa hazardowa zezwala na reklamę bukmacherów na stadionach i strojach sportowców, więc takich sponsoringów z pewnością możemy spodziewać się jeszcze więcej. Ale do rzeczy – co typerom oferuje LV BET?

 

REJESTRACJA w LV Bet

 

Rejestracja na stronie bukmachera LV BET jest szybka i nieskomplikowana, jeżeli tylko mamy pod ręką skan dowodu osobistego lub paszportu. W formularzu musimy podać podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, na który przyjdzie wiadomość potwierdzająca rejestrację, numer PESEL, datę urodzenia a także numer telefonu. Wysyłamy również skany dokumentów, potwierdzających naszą tożsamość.

Rejestracja w LV BetAby zakończyć rejestrację powodzeniem, potwierdzamy jeszcze tylko naszą płeć, wybieramy login i hasło. Na tym etapie możemy również wpisać w odpowiednie miejsce kod promocji, jeżeli takowy posiadamy. Zaznaczamy wymagane zgody i to wszystko.

Po kliknięciu przycisku REJESTRUJ na nasz adres mailowy przychodzi potwierdzenie rejestracji, które poprzedza (mamy taką nadzieję) weryfikacja danych i dokumentów. W naszym przypadku cała operacja trwała dosłownie kilka minut. Możemy się logować i jedziemy dalej.

U bukmachera LV BET możemy również zarejestrować się przy użyciu urządzenia moblinego.

 

WPŁATY/WYPŁATY w LV Bet

 

LV BET oferuje pięć różnych systemów płatniczych, dzięki którym możemy zasilić nasze konto gracza. Są to dwa portfele elektroniczne: Paymenticon i Skrill, oraz trzy formy bankowości błyskawicznej: dotpay, Przelewy24 i tpay. Nie jest to wiele, najbardziej chyba brakuje w tym zestawie płatności przy użyciu karty kredytowej VISA czy Mastercard, ale liczymy, że tylko kwestią czasu jest pojawienie się kolejnych operatorów płatności.

Metody wpłaty u bukmachera LV Bet

Brak prowizji pobieranej przez buka z tytułu depozytu jest już w branży bukmacherskiej standardem i także tutaj nic ekstra za doładowanie konta nie zapłacimy. Minimalna wysokość depozytu to 10 PLN, maksymalnie możemy wpłacić 20.000 PLN przez Skrill, pozostałe metody pozwalają na depozyt maksymalny w wysokości 10.000 PLN.

 

Jeżeli chodzi o wypłaty naszych wygranych, to do dyspozycji mamy transfer na nasze konto bankowe lub konto w systemie Paymenticon. Minimalna kwota wypłaty to 25 PLN.

 

OFERTA POWITALNA w LV BET

 

LV BET zachwala swój bonus powitalny jako najwyższy na rynku. Co dostanie gracz, który właśnie założył konto u tego buka i ma zamiar dokonać pierwszego depozytu? Otóż taki gracz może dostać nawet 1000 PLN. Jak się dobrać do tego tysiąca?

Bonus Powitalny w LV Bet

Po pierwsze, aby się załapać na tę ofertę, wysokość naszej pierwszej wpłaty musi wynieść minimum 100 PLN, a dokonując depozytu musimy wybrać tzw. bonus z mnożnikiem. Otrzymamy wtedy bonus w wysokości 1% naszego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x100”. Potem idziemy grać – komponujemy nasz kupon kombi za środki bonusowe, składający się z minimum 3 zdarzeń, z łącznym kursem 2.5 (i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.25) i aktywujemy na nim mnożnik kursu całkowitego “x100”. Potem już tylko stawiamy nasz zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym. Jak mamy nosa lub nam się poszczęści – zgarniamy równowartość nawet 1000 PLN. Na wykorzystanie zakładu z bonusowym mnożnikiem mamy 30 dni. 30 dni mamy również na 4-krotny obrót wygranymi środkami bonusowymi po kursie 1.75, aby móc je dopisać do wartości depozytu.

 

OFERTA BUKMACHERA

 

Bukmacher LV BET oferuje zakłady na 44 różne dyscypliny. Najważniejszą z nich jest oczywiście (no oczywiście, przecież każdy Polak zna się na futbolu) piłka nożna, na którą mamy do obstawienia niemal 400 wydarzeń. Drugi co do popularności jest tenis, gdzie mamy około 150 różnych wydarzeń. Pozostałe dyscypliny są raczej tylko zaakcentowane, ale wynika to raczej z przerwy w rozgrywkach niż z zaniedbania bukmachera. Tak czy inaczej u bukmachera LV BET możemy postawić zakłady we wszystkich popularnych i mniej popularnych dyscyplinach sportowych. Ale nie tylko sportowych.

Oferta Zakladow w LV Bet

Oprócz dyscyplin czysto sportowych, u buka LV BET możemy stawiać również na cieszące się coraz większą popularnością e-sporty. Zakłady na Counter-Strike Go, czy League of Legends popularnością biją choćby żużel czy Formułę 1. Do kompletu kilka niesportowych zakładów specjalnych, w których możemy obstawić na przykład wydarzenia związane z filmami i serialami (TAK! Kto zagra rolę Geralta z Rivii w nowym serialu ‘Wiedźmin”?) czy choćby to, kto po papieżu Franciszku obejmie tron piotrowy w Watykanie.

 

Jakie zakłady możemy stawiać? Zerknijmy na piłkę nożną i na tym przykładzie zobaczmy, co możemy obstawić przy okazji jednego meczu.

Rynki na przykładowe wydarzenie w LV Bet

Po pierwsze i przede wszystkim – kto wygra mecz. Ewentualnie możemy postawić na remis. Do tego dochodzi wiele różnych zakładów dodatkowych. Możemy postawić na liczbę goli oraz czy gola strzeli tylko jedna drużyna, czy obie. Czy liczba bramek będzie parzysta czy nieparzysta. Możemy także pokusić się o przewidzenie dokładnego wyniku, jakim skończy się mecz. Wszystkich tych zakładów możemy również dokonywać na żywo, w czasie trwania meczu. Naturalnie, w zależności od sytuacji na boisku, zmieniać się będą także kursy.

 

BONUSY I PROMOCJE w LV Bet

 

Na graczy zdecydowanych obstawiać u bukmachera LV BET, poza bonusem powitalnym czeka wiele innych, interesujących promocji. Jedne są skierowane do wszystkich, inne dedykowane tylko niektórym typerom. I nie chodzi tutaj o jakiś specjalny status gracza – LV BET, będąc sponsorem kilku piłkarskich drużyn, specjalnie dla kibiców Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Wisły Kraków i Wisły Płock przygotował specjalne,dostępne tylko dla nich promocje. Raz trzeba wysłać zdjęcie karnetu kibica, innym razem wystarczy zadeklarować przywiązanie do danego klubu. Pomysł z pewnością interesujący.

Promocje u bukmachera LV Bet

Inny rodzaj promocji wiąże się z aktualnymi wydarzeniami sportowymi. Ostatnio gracze LV BET przy okazji piłkarskich Mistrzostw Europy U-21 mieli do wyboru dwie oferty: jedną na mecz Polska – Słowacja (+25% za wytypowanie dokładnego wyniku), drugą bardziej ogólną – zwrot stawki, jeśli drużyna, na którą postawimy odpadnie w rzutach karnych.

 

Mamy też promocje bardziej długofalowe. Zwrot stawki przy kuponie kombi 5+, jeżeli jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione oraz zabawa dla użytkownikach portfela Skrill, wpłacających pieniądze tą drogą. Oni zbierając punkty do rankingu walczą o pulę w wysokości 10.000 PLN. I właśnie system LV Punktów jest najważniejszą i permanentną promocją.

LV Sklep - ZakladySportowe.pl

Każde zagrane 25 PLN daje nam 1 punkt. Uzbierane punkty możemy potem zamienić na jedną z nagród lub gotówkę. Przelicznik daje nam 5 PLN za 100 uzbieranych punktów. A nagrody? Za 500 LVP możemy “kupić” kalendarz, za 2000 LVP – podwójny bilet Super VIP na mecz Widzewa Łódź czy Wisły Kraków, za 20.000 LVP – koszulkę piłkarską z autografami a za 100.000 LVP – trening z jednym ze sponsorowanych przez LV BET sportowców.

 

OBSŁUGA KLIENTA

 

Z Bukmacherem LV BET możemy się skontaktować przy użyciu czatu na żywo oraz poprzez formularz kontaktowy w formie wiadomości e-mail. Zanim jednak wyślemy nasze pytanie, warto zajrzeć do działu FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się kwestie, zwłaszcza dotyczące procesu rejestracji i płatności, a także rozliczania kuponów czy składania reklamacji.

Czat na żywo - Obsługa Klienta w LV Bet

LICENCJA

 

LV BET to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku. Działa na podstawie zezwolenia numer PS4.6831.9.2016.EQK wydanego przez Ministerstwo Finansów dnia 13 maja 2016 roku. W świadomości polskich odbiorców marka nie jest jednak całkowicie nowa. Las Vegas Energy Drink, który zdążył już parę lat temu reklamować Tomasz Adamek, to nieprzypadkowa zbieżność czcionki i inicjałów. Napój miał promować markę i w jakiś sposób to się udało. Jako oficjalny partner piłkarskiej reprezentacji Polski, gazowany LV drink z pewnością wielu zapadł w pamięci. W każdym razie grunt został przygotowany.

 

LV BET – PODSUMOWANIE

 

LV BET to bukmacher, który mimo swojego młodego wieku bardzo stara się dogonić starszych kolegów w branży. Już rzut oka na stronę główną wystarczy by się przekonać, że mamy do czynienia z poważnym przedsięwzięciem a nie sezonowym kaprysem. I jako młoda marka kierowana przez zespół młodych ludzi, daje uzasadnioną nadzieję, że nie przegapi niczego, co w branży piszczy i zapiszczy w przyszłości. Przyzwoita oferta powitalna, niezłe kursy i spora oferta zakładów – z czystym sumieniem polecamy tego buka!