PZBuk

5
Ocena: 5
Na rynku od: 2018
Nr Licencji Min. Finansów: PS4.6831.26.2017
Aplikacja mobilna:
Zakłady na żywo:
Wirtualne zakłady:
Punkty naziemne: tylko online
Bonus: Darmowy Zakład 50PLN !

PZBuk – Prosto w Zakłady!


Nasza Opinia o PZBuk

PZBuk (skrót od Polskie Zakłady Bukmacherskie) to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku zakładów sportowych online, chociaż stworzony przez ludzi z bogatym doświadczeniem. Marka należy do firmy Cherry Online Polska Sp. z o.o., która z kolei jest częścią skandynawskiego koncernu hazardowego Cherry AB, notowanego na giełdzie w Sztokholmie. Chociaż flagową marką tego koncernu na świecie jest ComeOn, do ekspansji na polskim rynku właściciele firmy zdecydowali się na swojsko brzmiącą nazwę PZBuk.

PZBuk działa oczywiście w Polsce w 100% legalnie, na podstawie licencji otrzymanej od Ministerstwa Fianansów w dniu 28 czerwca 2018 roku (znak: PS4.6831.26.2017)


PZBuk – PIERWSZE WRAŻENIE

Już od pierwszych sekund spędzonych na stronie PZBuk widać ogromną różnicę w podejściu do przedstawienia swojego produktu graczom. O ile większość stron polskich bukmacherów internetowych w roku 2018 bazuje na ciemnym tle, dużej ilości grafiki i kolorów, o tyle PZBuk zaskakuje nas skromnym, niemal ascetycznym wyglądem. Białe tło, elementy graficzne ograniczone do prostych banerów utrzymanych w stylistyce retro, główne menu i sekcje podkreślone jedynie charakterystycznym czerwonym kolorem z zielonymi przebitkami.ZakladySportowe Recenzja PZBuk StronaGlownaDesktop

Kiedy pierwsze wrażenie wizualnego niedosytu mija, zaczynamy doceniać tę koncepcję. W przeciwieństwie do wielu innych operatorów, minimalistyczny projekt strony procentuje szybką i klarowną orientacją w ofercie bukmachera, sprawiając że obstawianie to właściwie kilka kliknięć. „Wejść, obstawić, wyjść” – tak w skrócie odgadujemy intencje speców z PZBuk, którzy wydają się celować w gracza mocno rekreacyjnego, a jednocześnie często i chętnie obstawiającego przez internet.

Wrażenie, że Polskie Zakłady Bukmacherskie stawiają na początkujących typerów pogłębia się jeszcze po wizycie na stronie w wersji mobilnej. Od razu widać, że serwis budowany był pod urządzenia przenośne – smartfony i tablety. Elementy strony ładnie i logicznie skalują się i dopasowują do naszego telefony a obstawianie z takiej platformy to czysta przyjemność.

Prosto, przejrzyście i szybko – tak najlepiej podsumować serwis z którym wystartował PZBuk.


PZBuk – REJESTRACJA

Rejestracja w PZBuk przebiega szybko i sprawnie. Co bardzo ważne, w przeciwieństwie do wielu bukmacherów z licencją w Polsce, w PZBuk nie musimy wysyłać skanu dowodu podczas zakładania konta i robienia pierwszej wpłaty. Będzie to dopiero potrzebne przy wypłacie wygranych. Na początek wystarczy podać swoje dane (imie, nazwisko, …. , email i telefon) i już można wpłacać pieniążki i obstawiać. Naturalnie, cały proces możemy w dwie minuty załatwić również przez smartfona.ZakladySportowe Recenzja PZBuk Rejestracja Mobilna


PZBuk – WPŁATY / WYPŁATY

Również w przypadku wpłat PZBuk stawia na początku na proste i sprawdzone rozwiązania. Nasze konto możemy zasilić natychmiast korzystając z dwóch najpopularniejszych w Polsce metody błyskawicznych przelewów online. Do dyspozycji mamy bowiem kanały Dotpay oraz BLIK.


PZBuk – OFERTA POWITALNA – Darmowy Zakład na Start

Nowi gracze mogą liczyć na prosty i popularny bonus – darmowy zakład 50 zł. Co ważne, wygrane z tego zakładu nie podlegają żadnym wymogom obrotu. A więc odbieramy darmowy bet od PZBuk, obstawiamy (po kursie min. 1,8+), a jeśli wygramy – po prostu wypłacamy kasę.

Aby odebrać darmowy zakład, należy jedynie założyć darmowe konto. Następnie trzeba zweryfikować numer telefonu i postawić pierwszy zakład za własne pieniądze (minimum 50zł z kursem min. 2.0).

ZakladySportowe Recenzja PZBuk OfertaPowitalnaDarmowyZaklad


OFERTA BUKMACHERA

Bukmacher PZBuk nie odbiega szerokością oferty rynkowej od swojej konkurencji. Znajdziemy tutaj wszystkie interesujące nas popularne dyscypliny sportowe, topowe rozgrywki piłkarskie, wszystkie najważniejsze ligi europejskie, trzy ligi krajowe oraz puchary. Fani sportów zza oceanu też nie będą się nudzić, mamy koszykówkę, futbol amerykański, baseball czy hokej. Nie brakuje również sportów bardziej niszowych takich jak kolarstwo, rugby, snooker czy sporty motorowe i walki.

 


BONUSY I PROMOCJE

Oferta bonusowa PZBuka oparta jest na starcie serwisu o trzy elementy:

  • bonus powitalny (opisany powyżej),
  • Sklep Gracza (program lojalnościowy, w którym zbierane punkty wymienić można na darmowe zakłady) oraz
  • Kombodoładowanie – dopłaty do wygranych za kupony wielokrotne, łącznie do 15% wartości kuponu! Im więcej wydarzeń na kuponie – tym większa dopłata przy wygranej!

OBSŁUGA KLIENTA

Punkt Obsługi Klienta to miejsce, gdzie każdy typer w PZBuk może zasięgnąć porady czy odpowiedzi na swoje pytania. Do kontaktu bezpośredniego służy czat online. Oprócz tego mamy też FAQ czyli gotowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz formularz do kontaktu emailowego.


PZBuk – PODSUMOWANIE

ZakladySportowe Recenzja PZBuk

PZBuk to ciekawa i nowatorska oferta na coraz gęstszym rynku licencjonowanych bukmacherów online. Skupiony wyłącznie na zakładach sportowych przez Internet, PZBuk odważnie odrzuca konwenanse w zakresie wyglądu swojej witryny i proponuje graczom stronę czystą, przejrzystą, minimalistyczną w zamyśle. Znalezienie wybranego spotkania i zakładu jest bardzo proste, a kupon powstaje dosłownie w sekundy. Również znakomite przygotowanie pod obsługę ze smartfonów sprawia, że PZBuk ma wg. nas duże szanse szybko zawładnąć sercami typerów. A szczególnie tych, którym zależy na prostym i szybkim obstawieniu wydarzeń sportowych.

www.pzbuk.pl