Warunki korzystania z serwisu ZakladySportowe.pl

  1. Serwis internetowy ZakladySportowe.pl (zwany dalej Stroną/Serwisem) ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie są na nim dostępne w żadnej formie zakłady wzajemne, gry hazardowe lub inne gry losowe.
  2. Redakcja Strony nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania prezentowanych informacji i treści, tudzież za ich aktualność, ważność i dokładność. W szczególności dotyczy to:
    • Informacji o ofertach Sponsorów serwisu, w tym firm bukmacherskich z polską licencją na prowadzenie zakładów wzajemnych.
    • Typów i analiz bukmacherskich (tj. przewidywanych wyników wydarzeń sportowych). Treści takie mają wyłącznie charakter informacyjny i są subiektywną opinią redakcji Strony.
  3. Każdy z Czytelników korzysta na własną odpowiedzialność korzystać z oferty Sponsorów prezentowanej na Stronie, pamiętając o tym, że zakłady bukmacherskie są formą hazardu, co niesie ze sobą ryzyko uzależnienia od gry i negatywnych konsekwencji psychicznych i finansowych. Redakcja strony zachęca swoich Czytelników do zapoznania się z szerszymi poradami i informacjami na ten temat w sekcji „Odpowiedzialna gra”.
  4. Redakcja Strony nie odpowiada za treść ogłoszeń i informacji sponsorskich publikowanych na stronach portalu.
  5. Wszystkie treści publikowane na Stronie są własnością Serwisu a ich kopiowanie, przedruk lub powielanie w jakiejkolwiek innej formie bez zgody redakcji Strony są zabronione.
  6. Korzystanie z oferty Sponsorów Serwisu (zakłady wzajemne online) jest dozwolone tylko dla osób pełnoletnich.